Bursa’da beton silimi ve beton parlatma gibi dekoratif beton tasarımları alanında, deneyimli personeller ve yapı kimyasalları ile çözüm ortağınız.
0532 385 60 05

Aydınpınar Mahallesi. Sarı Cadde. No:38/A | 16960 Mudanya BURSA

Sosyal Medya Takip
|
0532 385 60 05
|
|
Geçit Mah. Osmangazi BURSA
Takip Et
Top
Epoksi Kaldırma

Epoksi Kaldırma Hizmetleri

Epoksi Kaldırma İşlemi Özenle yaptırılan ve ilk yapıldığında göz alıcı bir güzelliğe sahiptir.

Kullanışlı epoksileri kaplamaları gerek zaman içerisinde yıpranmadan gerek kullanıcı hatasından gerekse uygulamada yapılan hatalar sebebi ile kalkarak hem kötü bir görüntüye hem de çalışmayı zorlaştıracak hale dönüşebilir.

Böyle bir durumda en kalıcı çözüm, bozuk epoksiyi kaplamayı betondan tamamen kazıyarak temiz beton yüzeye yeni bir uygulama yapmaktır.

Epoksi Kaldırma
epoksi-kaldirma-02
epoksi-kaldirma-04
epoksi-kaldirma-03

Epoksi Kaldırma Hizmetleri

Böyle bir durumda deforme olan bozuk epoksi kaplama, özel elmaslarla mekanik silim makinaları sayesinde tamamen traşlanır ve yeni uygulamalara hazır hale getirilir.

PCD elmas bıçaklar epoksileri öncesi yüzey hazırlığı ve epoksi ya da kaplama kaldırma ve kazıma için tasarlanmıştır.

Fabrika, depo, hastane gibi zeminlerde daha önceden yapılmış ancak zaman içinde yıpranmış kaplama türleri bir sıkıntıyı da beraberinde getirmektedir

epoksi-kaplama-02
epoksi-kaplama-04

Epoksi Kaldırma işlemi bu tür alanlarda farklı bir kaplama yapmak için bu yıpranmış kaplama türlerini zeminden kazımak gerekir.

Bunun için zamandan tasarruf sağlayan ve beton zemine zarar vermeden profesyonel beton silimi makineleri ve özel kazıyıcı elmaslar ile mevcut zeminde bulunan yıpranmış epoksiler, pvc veya yüzeyde bulunan farklı kaplama türlerini kaldırmak daha pratiktir.

Bu işlem sonunda istenilen kaplama türü için zemin hazırlığı yapılmış olur.

epoksi-kaldirma-06

Beton Silimi ve Beton Parlatma Firması

Bursa Parlatma Bursa’da kuruluşundan itibaren beton silimleme ve beton parlatma gibi dekoratif beton tasarımları alanında, konusunda deneyimli personeller ve yapı kimyasalları firmaları ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

2009 yılında kurulan Silim Zemin Çözümleri, tüm yurtta, gerek başarılı çalışmaları gerekse kaliteli ve ekonomik çözümleriyle,onlarca saygın firmaya zemin çalışmaları konusunda çözüm ortaklığı yapmış, müşterileri ile kalite ve güvene dayalı ortaklığı halen devam etmektedir.

Beton Silimi, beton mekanik silimi ile zemin hazırlığı, çatlak delik onarım, beton parlatma, beton parlatma, beton tasarımı, beton silimi, tozumazlık, tozumaz ve beton koruyucu emprenye astar ve beton verniği konularında en ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Hizmetlerimiz arasında fabrika zeminleri, otoparklar, hastaneler, avm zeminleri, antrepo, depo, hava limanları gibi bir çok alanda en uygun ve doğru çözümü sunmaktadır.

Merkezi Bursa’da bulunan firmamız, gelecek talep ve isteklere göre yurdumuzun bir çok ilinde hizmet verebilmektedir.

Kaliteli Malzeme

Beton silimi, beton parlatma, Tozumaz Beton, Karo Silimi ve Mermer Silimi Hizmetlerimizde kaliteli ve güvenli malzeme ve ekipmanlar kullanmaktayız.

Uzman Personel

Projeleri yenilikleri yakından takip etmekte olan profesyonel ekip ve ekipmanları ile planlanan zamanda uluslar arası standartlara uygun çalışmalarını sürdürmektedir.

Garantili Hizmet

Tüm uygulamalarında kaliteden ödün vermeyen, alternatif çözümlerle müşteri bütçesine uygun çalışmaları ve müşteri memnuniyetini ilke edinmektedir.

Share
Hemen Ara