Bursa’da beton silimi ve beton parlatma gibi dekoratif beton tasarımları alanında, deneyimli personeller ve yapı kimyasalları ile çözüm ortağınız.
0532 385 60 05

Aydınpınar Mahallesi. Sarı Cadde. No:38/A | 16960 Mudanya BURSA

Sosyal Medya Takip
|
0532 385 60 05
|
info@betonsilimi.net
|
Sarı Cadde- Mudanya
Takip Et
Top
Epoksi Kaplama

Epoksi Kaplama Hizmeti

Epoksi Kaplama, termosetler grubundan yapıştırıcı bir kimyasal reçinedir. Suya, aside ve alkaliye direnci çok iyidir, zamanla direnç özelliğini yitirmez.

Çatlağa doldurulmuş epoksi yapıştırıcısı, çatlağın yarattığı süreksizlik ortamını sürekli duruma dönüştürür, çatlağın her iki yüzünü çatlak boyunca sürekli olarak birbirine bağlar ve gerilme birikimlerini önler.

epoksi-kaplama-07
epoksi-kaplama-06
epoksi-kaplama-03
epoksi-kaldirma-06

Genellikle iki komponentli olan epoksiler, diğer termoset plastikler gibi belli süre sonra sıvı halden katı hale geçer ve takibeden bir iki hafta içinde olgunlaşarak nihai sertliğe ulaşır.

Cam veya karbon elyafı ile epoksi kombinasyonu mükemmel mekanik dayanıklılığa sahiptir.

Bu yüzden uzay ve havacılık teknolojilerinde ve denizcilik alanında çok kullanılır.

epoksi-kaplama-04
epoksi-kaplama-02

Epoksi Kaplama Hizmeti

Epoksi, inşaat alanında da yaygın kullanılan bir malzemedir.

Onarım sırasına uygun çatlakların doldurulmasında, sonradan betonun içine eklenecek çelik donatıların yerleştirilmesinde kullanılır.

Betonarme içine saplanan donatılar için çekme mukavemetleri oldukça yüksektir.

Epoksi, aynı zamanda bir yüzey kaplama ürünüdür. Ayrıca, boya veya astar olarak da kullanılır.

Epoksi Kaplama

2009 yılında kurulan Beton Silimi Zemin Çözümleri, tüm yurtta, gerek başarılı çalışmaları gerekse kaliteli ve ekonomik çözümleriyle,onlarca saygın firmaya zemin çalışmaları konusunda çözüm ortaklığı yapmış, müşterileri ile kalite ve güvene dayalı ortaklığı halen devam etmektedir.

Beton Silimi, beton mekanik silimi ile zemin hazırlığı, çatlak delik onarım, beton parlatma, beton parlatma, beton tasarımı, beton silimi, tozumazlık, tozumaz ve beton koruyucu hizmetleri sunmaya devam etmektedir.

Share
Hemen Ara