Bursa’da beton silimi ve beton parlatma gibi dekoratif beton tasarımları alanında, deneyimli personeller ve yapı kimyasalları ile çözüm ortağınız.
0532 385 60 05

Aydınpınar Mahallesi. Sarı Cadde. No:38/A | 16960 Mudanya BURSA

Sosyal Medya Takip
|
0532 385 60 05
|
|
Geçit Mah. Osmangazi BURSA
Takip Et
Top
Karo Mozaik Silimi

Karo Mozaik Silimi Hizmeti

Karo Mozaik Silimi

Karo Mozaik Silimi Zemin karoları, kamu alanlarında, ticari yapılarda ve dış mekanlarda sıklıkla tercih edilen bir zemin malzemesidir.
Kamuya açık alanlarda oldukça sert; aşınmaya, lekelenmeye ve kimyasal etkilere dayanıklı sırlı granit ya da porselen karo bazlı ürünler seçilmelidir. Özellikle dışarıdan mekana direkt girişin olduğu yerlerde parlak ürünler seçilmeden önce iyi düşünülmelidir. Parlak yüzeyli karolar estetik olarak hoş görünmesine karşın, çizilme ve aşınmaya karşı dirençleri daha azdır.

Karo Mozaik Silimi
karo-mozaik-silimi-05

Ticari yapılara örnek olarak fabrikalarda seramik karolar, araçlar ve ağır makinelerden dolayı oldukça büyük ağırlıklara maruz kalırlar.

Ayrıca insan ve makinelerin hareketinden, aşındırıcı kirden dolayı mekanik yüzey baskısı da fazladır. Yine aşındırıcı kimyasalların yüzeye dökülmesinden dolayı kimyasal baskının da yüksek olduğu bilinmektedir.

karo-mozaik-silimi-06
karo-mozaik-silimi-07

Dış mekanlarda özellikle teras, balkon ve havuz gibi mekanlarda, öncelikle su yalıtımı yapılmalı daha sonra mutlaka sırlı granit veya porselen karolar kullanmak suretiyle, döşeme işlemi gerçekleştirilmelidir. Döşeme esnasında , yapıştırıcı ve derz dolgu malzemesi olarak, kesinlikle fleks grubu yapıştırıcılar ve fleks grubu derz dolgu malzemeleri kullanılmalıdır. Dış mekanlarda, standart yer karolarının kullanılması sonucunda; sırlı yüzeylerden, gövdeden, kütle kaybı ve gövde çatlakları oluşması gibi ciddi sorunlar yaşanabilir.

karo-mozaik-silimi-06
karo-mozaik-silimi-08

Karo Temizleme, Karo Silim, Karo Cilalama, Karo Koruma, Karo Parlatma, Peryodik Bakım Hizmetleri,Bursa’daki En İyi Hizmet ve Uygun Fiyat Garantisi

Beton Silimi, uzman teknik ekibi ve son teknoloji makina parkuru ile tüm karo zeminlerin bakım, onarım, silim, parlatma uygulamalarını özenle yapmaktadır.

karo-mozaik-silimi-04
karo-mozaik-silimi-03

Beton Temizleme ve Beton Parlatma

Bursa Beton Parlatma Bursa’da kuruluşundan itibaren beton silimi ve beton parlatma gibi dekoratif beton tasarımları alanında, konusunda deneyimli personeller ve yapı kimyasalları firmaları ile çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.

2009 yılında kurulan Beton Silimi Zemin Çözümleri, tüm yurtta, gerek başarılı çalışmaları gerekse kaliteli ve ekonomik çözümleriyle,onlarca saygın firmaya zemin çalışmaları konusunda çözüm ortaklığı yapmış, müşterileri ile kalite ve güvene dayalı ortaklığı halen devam etmektedir.

Mermer-mozaik-granit-cilalama-
beton-parlatma-parlak-beton-konut-zemini-
Beton Silimi, beton mekanik silimi ile zemin hazırlığı, çatlak delik onarım, beton parlatma, beton parlatma, beton tasarımı, beton silimi, tozumazlık, tozumaz ve beton koruyucu emprenye astar ve beton verniği konularında en ekonomik ve kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Share
Hemen Ara